Jestem zodiakalna waga . Nie jestem fanka horoskopow, ale te o mnie rzeczywiscie dużo mowia . Wrażliwa, czula z wyobraznia do nieba a jednocześnie stapajaca po ziemi .
Szukam ,czekam moze jest i tez czeka na mnie .
Pan z duzym poczuciem humoru . Do rozmawiania i przytulania . Ciekawy życia . Dla którego obecność jest ważna i ja odwzajemnia. Mężczyzna ,chłopak, przyjaciel.
No cóż ,mam wiele i jestem gotowa wciaz ,na nowe. Szukanie prawdy o nas o świecie jest zawsze na mojej liście. A tak poza tym to fajnie by bylo pojeździć razem na rolkach ,rower tez moze byc i taniec .